Благодійний сезон в Ясногородці

Це літо ми присвячуємо благодійності, взаємоповазі та доброті. Розважатись зарано, але ми повинні працювати заради життя наших колег та тварин!

Ми будемо відчинені для наших відвідувачів кожного дня, щоб ви могли будь-коли приїхати і насолодитись часом з сімʼєю.

У вихідні та святкові дні вхід в Екопарк буде платним. Ми впроваджуємо спеціальну, більш доступну кожному відвідувачу, ціну на квиток. Деталі вже скоро на офіційному сайті! Працюватиме зоопарк, BBQ Парк та дитяча зона “Яснограй”. В BBQ парку організуємо анімацію для дітей та різноманітні благодійні заходи спільно з нашими друзями-волонтерами. Будемо чекати вас у вихідні  з 10:00 до 19:00.

У будні дні вхід вільний і працює лише зоопарк з 10:00 до 17:00!  Єдине – на вході ми попросимо вас придбати кожному з членів сімʼї “Благодійний талон на корм для тваринок”. Так ваша прогулянка буде цікавішою, адже годувати тварин – це справжня пригода! Зараз вони особливо потребують вашої уваги та турботи. Ви можете придбати скільки завгодно талончиків! Всі кошти йтимуть виключно на корм тваринам. Вартість “Благодійного талону на корм” – 50 грн. 1 талон = 1 порція корму. Ви можете придбати скільки завгодно талончиків, адже всі кошти йдуть на саме на годування тварин! А корму для тварин багато не буває) 

Талончики доступні в продажі кожного дня, тому можна радіти та радувати тваринок незалежно від дня тижня!

Також ми надаємо чудову можливість здійснити вашу давню дитячу мрію. Тепер можна опікуватись конкретною твариною та дбати про неї! Це буде ваш справжній друг та “фермовий” улюбленець!

Якщо ви будете опікуном когось з наших маленьких та великих жителів, то зможете з сімʼєю (ви та 2 відвідувачі) відвідувати тваринку будь-коли без плати за квиток на період піклування. Деяким тваринам можете надати надати особисте імʼя. А ми, в свою чергу, розмістимо ексклюзивну табличку біля вольєра та на сайті з інформацією про тваринку та піклувальника. А ще ексклюзивний сувенір, який ми тримаємо поки що в секреті!

За надані вами кошти ми годуватимемо тваринку, забезпечимо її вет-препаратами та лікуванням, сплачуватимемо зарплатню обслуговуючому персоналу та проводитимемо поточний ремонт вольєрів. За деталями цієї унікальної програми звертайтесь за телефоном Екопарку, або в особисті повідомлення в соціальних мережах.

Також можна стати волонтером у вашому улюбленому екопарку. Волонтерство – це взаємопідтримка та допомога. Зараз це актуально як ніколи! А якщо у вас є вільний час та можливість  допомогти нам, ми будемо дуже вдячні. Можна привезти корм чи ветеринарні препарати для тварин; допомогти в годуванні та прибиранні за тваринами,  чи у відновлювальних роботах та ремонті ушкоджених будівель та території. Звертайтесь до координатора волонтерів в Сімейному Екопарку «Ясногордка». Ми будемо вам дуже вдячні!

Чекаємо на вас кожного дня! З любовʼю та вірою в перемогу, Ясногородка!