Заміський відпочинок в готелі Сімейного екопарку Ясногородка

Заміські будинки в Ясногородці – це відмінне місце, де можна провести незабутні вихідні всією родиною. На зеленій території еко комплексу знаходиться безліч різних цікавих локацій для дітей і дорослих – за день не обійти і не осягнути всі їхні можливості. Залишайтеся з комфортом! Залишайтеся з ночівлею в будиночках зі зрубу на дві кімнати з усіма зручностями (холодильник, душ). У нас дійсно можна відпочити з дітьми.

Можна розмістити дві сім’ї, або дорослі в одній кімнаті, діти – в інший; 

У вартість входить альтанка з мангалом і вмивальником – готуйте для своєї сім’ї в будь-який час; 

Будиночки виконані з екологічно чистих матеріалів; 

Вартість оренди будиночка – 2000 грн / добу.

Важливі питання

Як орендувати будинок?

Справжня українська гостинність, унікальна смачна кухня і безліч цікавих розваг для всієї родини – основні переваги сімейного еко-парку Ясногородка.

Після насиченого дня, у вас немає необхідності поспішати додому. Зупинитися у нас можна в затишних двокімнатних зрубах.

Для цього можна орендувати будиночки для відпочинку в Ясногородці за контактним номером

(096) 096-55-77.

На скільки можна орендувати будинок?

Бажаєте залишитися з ночівлею після “Фестивалю вин”, відсвяткувати подію в колі сім’ї і близьких друзів на природі з усіма зручностями або провести незабутній вікенд з сім’єю в унікальному місці з величезним вибором ексклюзивних розваг.

На території екопарку Ясногородка можна ні в чому собі не відмовляти і орендувати комфортні будиночки подобово на будь-який термін.

Що входить у вартість оренди?

Для комфортної ночівлі наших гостей в будиночках на території сімейного екопарку, кожен зруб на 2 кімнати укомплектований холодильником, кондиціонером, душовою кабіною та санвузлом.

Білосніжна постіль і інтер’єр кімнат виконаний з натуральних матеріалів з додаванням яскравих акцентів створюють обстановку затишку.

Також біля кожного будиночка є мангал і альтанка, де ви можете приготувати страви зі своїх продуктів. Користування входить у вартість оренди.