OktoBeеrFest в Ясногородці

Всі знайомі з визначним мюнхенським фестивалем пива ОктоберФест? Ми прагнемо донести незабутню атмосферу цього легендарного фестивалю для наших гостей.

Вже за тиждень, –  2 та 3 жовтня на території нашого Сімейного Екопарку Ясногородка пройде яскравий та драйвовий фестиваль – OktobеerFest.

Величезне різноманіття сортів розливного пива допоможе навіть найприскіпливішому гурману знайти напій до душі. А наші улюблені сорти, наші бренди-партнери – це офіційне пиво Мюнхенського Octoberfest –  Lowenbrau, Franziskainer та Spaten. Ми впевнені – ви про них чули, а в рамках нашого заходу зможете й скуштувати за особливими “святковими” акційними цінами.  

На BBQ Park ми дегустуватимемо пиво від найм’якшого до найміцнішого виду. А ще будемо тут смакувати страви зі спеціального пивного меню від нашого Шеф-повара. Ми вже дістали фірмові рецепти рульки, квашеної капусти та страусиної ковбаси.

Безліч тематичних конкурсів та розважальна програма з тематичними призами та подарунками. Ми розіграємо їх серед усіх активних учасників конкурсів. Також ви зможете від душі потанцювати під живу музику у виконанні кавер-бенду.

Для дітей передбачені батути та анімація, які вже входять в ціну квитка. Тому ви зможете повністю розслабитись, поки ваші діти веселитимуться.

А ще у нас є безкоштовний трансфер зі станції метро Академмістечко та з Софіївської Борщагівки, тому за руль можна точно не сідати!

Також ви можете забронювати столик з депозитом 1500 грн. 

Всі інші локації, включаючи зоопарк, ферму страусів та дитячий парк розваг, працюватимуть в звичайному режимі. 

Бронювання столиків за телефоном :

(096) 096 55 77