Відкриття оновленого сімейного Екопарку “Ясногородка”

1 вересня всі святкують однаково. Зранку метушаться в дитсадок або в школу на перший дзвоник, а потім ламають голову, куди сходити та відсвяткувати.

А ми вам пропонуємо святкувати дві події одночасно, адже 1 вересня в Ясногородці ми разом з вами святкуємо відкриття оновленого екопарку. Тут тепер грандіозний ігроленд: лазалки, парк гойдалок для дітей від 4 років, захоплююча шахта-лабіринт, і трохи екстриму – троллей. Також в цей день вас, як і завжди, чекають привітливі звірі в зоопарку, граціозні страуси на фермі, смаколики в новому ресторанному комплексі Ferma. Local Food Hub та безліч страв на вогні в BBQ Парку.

Тут  можливо відпочити з дітьми так, щоб відпочили і батьки. Для цього просто забронюйте організацію дитячого свята з аніматорами, а самі насолоджуйтесь свіжим повітрям та музикальною програмою

 1 вересня – відкриття великого парку розваг на природі в Ясногородці. Це кращі локації для дітей, підлітків, та їх батьків. Це 20 гектар задоволень та вражень.

А ще у нас в честь свята буде безліч фотозон, концертна програма та анімація. Ми на вас чекаємо!
 

Зверніть увагу, що з 1 вересня стартуватиме оновлений прайс. Його ви можете переглянути у вкладці “Квитки та прайс”.

Але, якщо вас поглинули першовересневі обов’язки, та ви не встигли доїхати до Ясногородці саме в цей день, обов’язково приїжджайте 4 та 5 вересня. Ми з задоволенням повторимо програму, та зробимо все, щоб ви незабутньо провели цілий день з сім’єю на свіжому повітрі. 

Галерея