Notice: Undefined variable: sliderlink in /home/yasnogor/public_html/wp-content/themes/yasnogorka/template-parts/block/block-hero-image.php on line 33

Зимова Казка в Ясногородці 

Друзі, ми маємо чудову ідею, як зробити ваші новорічні свята атмосферними та незабутніми. “Зимова Казка в Ясногородці” – це саме те дійство, якого вам і нам не вистачало всі ці роки.

З 11 грудня по 23 січня Сімейний Екопарк Ясногородка перетворюється в чарівну Резиденцію Санта Клауса. Майстер-класи та новорічні вистави для дітей, можливість загадати те саме бажання в Санти на колінах та отримати бажаний подарунок, головна ялинка Парка  та магія в кожній деталі!

Отже, з 11 грудня Санта з усіма своїми друзями переїжджає в Ясногородку. Зараз Санта з ельфами облаштовують пошту, фотостудію та власний казковий офіс у найавтентичнішому будиночку. По вихідних днях з 10:00 до 19:00 Санта прийматиме гостей та проводитиме екскурсії своєю домівкою.

Тут ви та ваші дітки зможете фотографуватись, написати новорічний лист та розказати віршик, сидячи на колінках Санти. А потім цей загадковий чоловік зробить подарунок вашій дитині, про який вона так мріяла і який ви їй підготували.

Відчуйте справжню атмосферу новорічної казки.
Сюди можна потрапити груповою екскурсією або, просто придбавши квиточок. Щоправда, кількість гостей буде обмежена, плануйте відвідування та реєструйтесь заздалегідь. 


В будні дні Резиденція перетворюється в ексклюзивну фотостудію. В ці дні ви зможете замовити фотосесію для всієї родини в оточенні затишних казкових декорацій. Наш штатний фотограф  зробить вам шикарні кадри. Або запрошуйте власного фотографа – ми завжди раді новим знайомствам.

В ресторані по вихідних з 12:00 до 19:00 будуть новорічні анімовані вистави та майстер-класи по виготовленню новорічних саморобок та ялинкових іграшок. Ваші діти будуть в захваті від таких активностей!

На території ви також можете відвідати сувенірну лавку, де можна придбати унікальні новорічні іграшки та сувеніри ручної роботи! 


Зоопарк та страусова ферма працюватимуть та радуватимуть вас у звичному режимі кожного дня з 10:00 до 19:00. А от квадроцикли та ЯсноГрай йдуть на зимові канікули і повернуться до нас вже весною!

Слідкуйте за нашими новинами, щоб дізнатися про “Зимову Казку в Ясногородці” більше. Зовсім скоро ми анонсуємо умови відвідування Парку в новорічний казковий період.