Банкетна зала в Ясногородці

Які заходи можна проводити

Весілля, ювілей, корпоратив, день народження, хрестини – банкетний зал в Ясногородці виконаний в нейтральних тонах – ідеальне місце для проведення незабутнього заходу.

Місткість залу

Новий красивий банкетний зал за містом до 100 людей, дає необмежені можливості для проведення ваших найважливіших заходів. Хочете провести чудовий захід і з комфортом розмістити всіх гостей, просто замовте банкетний зал в оренду в унікальному еко-парку “Ясногородка”.

Відкрита літня тераса

Банкетний зал за містом має свою відкриту терасу. Тераса банкетного залу “StrausHall” дозволяє проводити виїзні весільні церемонії або влаштовувати тематичні фотозони. Розмір тераси дозволяє повністю оформити вашу подію на свіжому повітрі. 

Паркінг

Для зручності наших відвідувачів на території еко-парку розташовується великий відкритий паркінг на 200+ паркомісць.

Важливі питання

Як замовити оренду банкетного залу

Замовити банкетний зал для весілля, проведення дня народження або іншого не менш урочистого заходу на території сімейного еко-парку можна за номером телефону :

+38(096)096-55-77

Ми знаходимося за адресою: Київська область, Макарівський район, с. Ясногородка, вул. Підлісна, 32.

Організація банкетів та фуршетів

Організація банкету або фуршету в банкетному залі “StrausHall” стане відмінним рішенням, якщо ви хочете красиво відсвяткувати важливу подію.

Співробітники ресторану Ferma. Local Food Hub в Ясногородці здійснюють організацію банкетів і фуршетів будь-якої тематики та масштабу.

Гості зможуть прогулятися красивою територією на свіжому повітрі, спробувати авторські страви з м’яса страуса і новинки від шеф-кухаря і оцінити по достоїнству вина з нашої виноробні.
Фуршет можна накрити на терасі з чудовим видом на доглянуту територію екопарку.

Проведення заходів

Замовникам надається великий, світлий, комфортний зал з літнім майданчиком, баром і гардеробом для проведення весіль, дитячих свят, вечірок, корпоративів, іменин і ін.

Для кожного виду бенкета у нас підбирається відповідна форма обслуговування – фуршет, бенкет, коктейльна вечірка, тематична вечірка. Наші головні переваги – унікальне меню, тільки фермерські продукти, вино з власної виноробні і душевна атмосфера для кожного гостя.

Сцена та обладнання

Оренда бенкетної зали в Ясногородці дозволить вирішити відразу кілька завдань.

Крім прекрасного інтер’єру і розташування, бенкетна зала “StrausHall” обладнана сценою і всіма необхідними пристроями по звуку і світлу.

Тут зручно проводити не тільки особисті свята, але також і корпоративи, бізнес-івенти.

Галерея