Винний бар в екопарку Ясногородка

Якщо говорити про душу сімейного екопарку в Ясногородці, то вона відчувається в кожній миті біля винного бару. Місце з атмосферою затишку і релаксу, де можна спробувати унікальне вино і ідеально підібрані до нього закуски.

Невелике озеро з коропами, жива музика, чисте повітря – все це створює безцінну обстановку для романтичної бесіди, насолоди моментом, відчуття блаженства і спокою.

Важливі питання

Як замовити дегустацію вина в барі?

Ми запрошуємо Вас оцінити наше авторське фермерське вино, і готові з радістю запропонувати Вам різні формати проведення дегустацій:

  • Корпоративні дегустації
  • Святкові дегустації (день народження, весілля)

Надаємо послуги професійного експерта – сомельє, який поділиться своїм багаторічним досвідом, а також дасть рекомендації по вибору напоїв.

Скільки триває дегустація?

Розслабляючий відпочинок з дегустацією вина в комфортній зоні у води приємно урізноманітнить Ваше дозвілля.

Дегустація в парку Ясногородка триває 1 годину, це цілих 60 хвилин задоволення в кожному ковтку божественного напою.

Унікальні закуски, розроблені спеціально для вина

Наші кухарі знають як вміло поєднувати відтінки смаків в кожній страві.

Спеціально для наших вин вони розробили унікальні закуски, які підкреслюють смак і аромат кожного келиха білого або червоного.

Скільки коштує дегустація вина

Дегустація авторського вина, екскурсія на власне виробництво, а також у винний льох – все це винний тур в еко парку Ясногородка за ціною 300 грн за людину.

Професійний і чуйний персонал зробить Ваш відпочинок незабутнім. А наші виноградники, винний льох і дегустація у винного бару – зроблять ваш день незабутньо приємним.