Контактний зоопарк у Ясногородці

Запрошуємо дорослих і дітей відвідати контактний зоопарк в Ясногородці під Києвом. Вас чекає незабутня екскурсія і весь спектр приємних емоцій від спілкування зі світом тварин. Наша колекція тварин постійно оновлюється і додається. Ви можете спостерігати за граціозними оленями і шотландськими корівками, розглянути зблизька буйволів, що купаються у водоймі, годувати кроликів, свиней, кіз і баранців.

Також в зоопарку є пташник, в якому представлена ​​велика кількість курей, індоуток, бойові півні і більш екзотичні павичі.

Важливі питання

Вартість квитка

Вартість квитка в контактний зоопарк становить:
Вхід у будь-який день

Дорослий 200 грн.

Дитячий 150 грн. (3-14 років)

Дітки до 3-х років безкоштовно

У вартість входить: екскурсія по долині страусів + екскурсія в контактний зоопарк. Не секрет, що спілкування з тваринами – терапія для всієї родини, воно заспокоює нас і робить щасливішими. Всіх наших тварин можна годувати з руки спеціально підібраними кормами.

Приїжджайте в зоопарк в Ясногородці і отримаєте свою дозу гарного настрою.

Час роботи зоопарку

Зоопарк під Києвом працює 7 днів на тиждень, з 10:00 до 17:00.

Оглядові екскурсії тут проводяться щогодини і в будь-яку погоду, так як для зручності відвідувачів, уздовж всіх вольєрів встановлений дерев’яний настил.

Де купити корм для тварин і скільки це коштує?

Для всіх тварин і птахів ви можете купити збалансований корм, спеціально підібраний для кожного виду. Він продається в касах Екопарку, або в спеціальних зонах на території Зоопарку та Ферми страусів.

Ціна однієї порції – від 30-ти грн до 150 грн, в залежності від складу корму і типу тварин.

Як поводити себе у зоопарку?

Наші вихованці дуже чекають гостей і завжди зустрічають відвідувачів з цікавістю. Годувати тварин потрібно обережно, з долоньки і тільки спеціальним кормом, який можна купити в касі сімейного еко парку Ясногородка.
Правила поведінки:

Дикі тварини – бізони, муфлони, верблюди, лами – можна спостерігати за звичками, фотографувати, знімати відео, дізнаватися багато цікавих фактів про кожного з видів від екскурсовода.

Домашні тварини і птахи – можна гладити, годувати, грати, фотографуватися, знімати відео і обмінюватися позитивними емоціями.

Фото