Власне виробництво вина

Невелике власне виробництво вин в Ясногородці дозволяє вкласти весь досвід, знання і душу нашого винороба в кожну партію прекрасного вина. Всі червоні вина ми витримуємо в дубових бочках не менше одного року, більшість білих робимо в легшій і свіжішій стилістиці.

Максимальна продуктивність 15000 пляшок на рік. Всі сорти білого винограду ростуть на нашому винограднику під Києвом, червоні в Одесі. Це Цитронний Магарача, Йоханнітер, Рислінг, Совіньйон блан, Каберне Совіньон, Одеський чорний, Піно нуар, Мерло.

Для того, щоб насолодитися витонченим смаком вишуканих вин не обов’язково спускатися в французькі винні погреби. Ми зібрали кращий досвід світових виноробів і запрошуємо на дегустацію в нашу маленьку затишну виноробню під Києвом. 

Наш сомельє – Артем Таран запропонує:

Сорта вин

Одеське чорне

Тихе сухе вино насиченого темно-рубінового кольору. У кожному ковтку відчувається стриманість чорної смородини і відчувається аромат спецій.

Каберне Совіньон

Сухе вино вишнево-червоного кольору. Збалансований післясмак з вираженими ягідно-фруктовими нотами.

Піно Нуар

М’яке червоне сухе вино прозоро-рубінового кольору. Почніть знайомство з аромату – соковитого, ягідного, з нотами вершків.

Мерло

Делікатне червоне сухе, з домінуючими тонами стиглих фруктів і ягід, зі злегка кавовим післясмаком.

Совіньон Блан

Сухе біле янтарно-жовтого кольору. З ароматом маракуї, агрусу і тонко вираженим цитрусовими тонами. Має приємну свіжість.

Ркацителі

Біле сухе з інтенсивним оригінальним ароматом. Смак свіжий, пряний з нотами зеленого яблука і аличі.

Екскурсія на виноробню в Ясногородці

Ми з радістю залучаємо всіх бажаючих до багатої і складної культури виноробства. Самі вирощуємо і виробляємо вино, і запрошуємо вас пройти захоплюючий шлях від виноградника до келиха, наповненого ароматним вином.
Ви відвідаєте виноградники, де вам розкажуть про його сорти, спуститеся в винний підвал і оглянете невеликий музей вина, і звичайно, вас чекає дегустація. Ласкаво просимо на винний тур з екскурсією на виноробню “Шато” в Ясногородці.
Вартість туру – 250 грн.

Дегустація вина

«Найкраще вино – це вино, яке найбільше подобається тому, хто його п’є» сказав філософ Пліній і ми з ним згодні.
Всього в 30-ти км від Києва, в сімейному еко-парку Ясногородка, є чудове місце, де кожен дорослий може відпочити від суєти і міського ритму, відвідати екскурсію у винний льох і провести дегустацію авторських вин. Приїжджайте з друзями, коханими, всією сім’єю і виберіть свій неповторний смак.