Фестиваль “Сімейний винороб”

Сімейний винороб. 18 та 25 вересня. З 10:00 до 21:00.  Пориньте з нами в цю осінню затишну атмосферу. 

На вас тут чекатимуть святкові декорації та фотозони, щоб ваші фотографії та відео були ще цікавішими. Протягом обидвох днів буде жива музика, під яку можна танцювати та відриватись. Не пропустіть дегустацію кращих вин власного виробництва (вино ви знайдете на території BBQ Park). 

І родзинка цього свята  – це тематичні винні конкурси, анімація та розважальна програма для дорослих та дітей, а опісля отримання призів та подарунків. 

Ви ще пам’ятаєте, як ми давили ніжками виноград минулого року на святі Сімейного винороба? Ідея в тому, що ми наступного року будемо пригощати вас вином, яке ви ж і частково виготовили на святі.

Є можливість бронювання столиків для компанії від 2 до 6 людей. Якщо ваша компанія ще більша і гучніша, то ми знайдемо другий та третій стіл для вас та ваших друзів. 

Базовий білет на свято коштуватиме 200 грн, а для дітей до 14 років безкоштовно в супроводі дорослих. Ви отримуєте вхід в BBQ Парк, живу музику, участь в програмі. І, що найголовніше, абсолютно безкоштовне фермерське вино власного виробництва. Пригощайтесь та смакуйте.


Якщо ваша компанія бажає забронювати окремий стіл – це буде коштуватиме всього 1500 грн. За це ви отримуєте  пляшку нашого ексклюзивного вина Wine Idea, два літри фермерського вина, та смачні закуски до напоїв.

Але, найголовніше, – ви отримаєте цілих 20 кг. винограду для участі в тематичних конкурсах. 

Детально з умовам та цінами ознайомтесь https://yasnogorodka.com.ua/ru/price/

Беріть друзів, рідних та драйвовий настрій! Будемо веселитись, танцювати, розважатись та насолоджуватись вином з Сімейним екопарком Ясногородка!